3. Marta 2019.

Balotelijev šou u derbiju kola, Olimpik jači od Sent Etjena

Fudbaleri Olimpika savladali su rivala Sent Etjen rezultatom 2:0, na popularnom “Velodromu” golovima Marija Balotelija i Florana Tovana.

Famozni Super Mario Baloteli, postigao je veoma lep pogodak već u 12. minutu susreta, a proslavio ga je na sebi svojstven način.

Veoma brzo je Marsej duplirao svoju prednost, jer je Floran Tovan bio siguran sa bele tačke, a penal je iznudio krilni napadač Marseja, Argentinac Lukas Okampos koji je uputio udarac ka golu Rufijea, a to je rukom izblokirao Metju Debiši.

Jedanaesterac Marseja možete videti OVDE.

Do kraja utakmice se ništa posebno nije dogodilo, a negde oko 80. minuta je trener Marseja, Rudi Garsija izveo iz igre Marija Balotelija, koji je dobio ovacije čitavog Velodroma.

Marsej je sada “preskočio” Sent Etjen na tabeli francuske Lige 1 i nalaze se na poziciji broj četiri sa 44 boda, dok je Sent Etjen peti sa bodom manje.