13. Maja 2022.

Asistencija Jovića – nemilosrdni Real “pregazio” Levante

Real Madrid je već osvojio šampionsku titulu, a Levante je već ispao iz LaLige, međutim, to nije sprečilo aktere da prikažu fantastičnu partiju.

Madridski tim je slavio više nego ubedljivo, rezultatom 6:0, a srpski napadač Luka Jović na terenu je proveo 15-ak minuta, pošto je u 74. minutu zamenio Karima Benzemu.

Možda se Luka Jović večeras nije naigrao, ali to ne možemo reći za njegove saigrače koji su potpuno razbili već prežaljeni Levante.

Sve je počelo u 13. minutu kada je Mendi pogodio za 1:0, da bi se prednost udvostručila već u 19. minutu preko Karima Benzeme, a na 3:0 je povisio Rodrigo u 34. minutu.

Za poker u prvom poluvremenu se postarao Vinisijus i to u 45. minutu utakmice. Uspeo je Real Madrid da postigne još dva pogotka u drugom poluvermenu…

Tačnije, to je učinio Vinisijus, prvi put u 68. minutu, a onda i u 83. minutu, na asistenciju Luke Jovića, za konačnih 6:0 i njegov het-trik.