11. Juna 2022.

Fanovi navijali da postanu par; Oglasila se advokatica Džonija Depa

Big Portal

Tada je Kamila rekla da nema komentara na glasine o ljubavnoj romansi, a sada je dala opširniji odgovor na celu tu situaciju. Rekla je da je razočarana što su ljudi mislili da su njene interakcije s Depom na bilo koji način “neprikladne ili neprofesionalne”.

“Jako mi je stalo do svojih klijenata i očigledno smo se zbližili. Ali kad kažem mi, mislim na ceo tim, a to naravno uključuje i Džonija”, rekla je Kamila za strane medije. Dodala je da je glumac njen prijatelj i klijent već četiri i po godine.

“To je takođe neetička optužba. To je seksistički. Žalosno je i razočaravajuće, no ne mogu reći da sam toliko iznenađena”, dodala je.

Iako su fanovi navijali da Dep i Kamila postanu par, advokatica je nekoliko meseci u srećnoj vezi s jednim britanskim preduzetnikom koji se bavi prodajom nekretnina.

Dobila unapređenje

Kamila je nakon pobede Depa u sudskom sporu dobila unapređenje u advokatskoj kancelariji Brown Rudnick. Iz kancelarije su objavili kako su je unapredili u partnerku, što je kruna njene advokatske karijere.

U objavi takođe stoji da je unapređenje posledica njenog izvrsnog rada na slučaju Dep protiv Herd, koji su mediji prozvali šoubiz suđenjem veka i koji je imao ogroman publicitet.

Koleginica je nazvala “očajnicom”

Mišel Dauber, profesorka prava sa Stenforda, osuđena je od fanova zbog ruganja advokatici Džonija Depa Kamili Vaskez. Dauber je optužila Vaskez da je “podlegla muškoj nadmoći” i bila očajna.

“U društvu koje ženama oduzima stvarnu moć, neke žene su naučile da traže muško odobrenje u nadi da neće biti silovane, zlostavljane ili ponižene. Prihvatanje moći bi vam moglo biti dobro, ali neće raditi svaki put”, rekla je Dauber za Vaskezovu.

https://twitter.com/mldauber/status/1532374892879917060

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare