18. Aprila 2022.

Preminuo glumac Rio Hakford, pastorak čuvene Helen Miren

Big Portal

Rio je najstariji sin reditelja Tejlora Hakforda i posinak njegove supruge, britanske glumice, Helen Miren. Glumio je u brojnim filmovima i serijama, a bio je i vlasnik niza noćnih klubova i kafića širom SAD-a.

Rio je bio najstarije dete reditelja Hekforda i njegove prve supruge Džordži Lores, koji su bili u braku od 1967. do 1972. godine.

Glumačku karijeru započeo je manjom ulogom u klasiku “Zgodna žena” 1990. godine, a pojavio se u nekoliko serija odmah nakon toga. Poslednjih godina nije imao veće uloge, ali nedavno se na velika vrata hteo vratiti pred kamere. Pojavio se kao menadžer u seriji “Pam & Tommy” i to mu je ujedno poslednja uloga.

Brojne kolege i prijatelji opraštaju se od njega na društvenim mrežama. “El Rio”, napisala je u opisu njegove fotke njegova maćeha Helen Miren, a počast su mu dala mnoga poznata lica.

https://www.instagram.com/p/CcZGf7kPshl/?utm_source=ig_embed&ig_rid=83c1cc89-8ef2-4f1f-baf7-0f23772d91c6

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare