15. Aprila 2022.

Šarić doveden u pritvor Specijalnog suda, slijedi saslušanje

Big Portal

Oni bi u toku dana trebalo da budu saslušani u tužilaštvu za organizovani kriminal.

Reporter Tanjuga javlja sa lica mesta da je u Specijalni sud upravo stiglo veći broj tzv “marica”, u pratnji više drugih policijskih vozila.

Ispred zgrade suda, u kojoj je i sedište tužilaštva za organizovani kriminal nalazi se više novinarskih ekipa.

Šarić, njegov advokat Dejan Lazarević, Uroš Mišić koji je promenio prezime u Radovanović, kao i još dvojica pripadnika Šarićevog obezbeđenja uhapšeni su pod sumnjom da su kao organizovana kriminalna grupa izvršili više teških krivičnih dela.

Terete se za udruživanje radi vršenja krivičnih dela, teško ubistvo, nedozvoljenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga, nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, izazivanje opšte opasnosti i zloupotrebu službenog položaja, saopštio je MUP, ali nije naveo čije ubistvo im se stavlja na teret.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare