26. Augusta 2021.

Vest Hem “razbio” Lester

[ad_1]

Izabranici Dejvida Mojesa na odličan način započeli su novu sezonu u domaćem prvenstvu.

Nakon pobede nad Njukaslom od 4:2 u prvom kolu, “čekićari” su u drugom na svom terenu srušili Lester sa 4:1.

Igrao se 26. minut kada je Fornals doneo domaćinu prednost. Španac je dobro pratio akciju svoje ekipe i sjajnim udarcem zatresao mrežu gostiju.

Primljen pogodak nije bilo sve što je brinulo Lester u prvom poluvremenu.

U finišu prvog dela meča, napadač Perez zaradio je direktan crveni karton zbog veoma neopreznog starta.

U 56. minutu, Lester gubi loptu na svojoj polovini, što Benrahma koristi da udvostruči prednost Vest Hema.

Gosti su uspeli da unesu neizvesnost u meč, pošto su golom Tilemansa u 69. minutu smanjili na 2:1.

Ipak, u razmaku od četiri minuta, Vest Hem je postigao dva gola i rešio pitanje pobednika.

Antonio je bio strelac u 80. i 84. minutu, za ubedljiv trijumf Vest Hema.