15. Novembra 2020.

Jelena Rozga otkrila: To je bio moj lični izbor

Big Portal

Stigli smo do velikog finala. Velika zvezda za kraj ovog izdanja projekta Radija S, „Zvezde pevaju zvezde“, pevačica Jelena Rozga, poslednja je u nizu obrada hitova ’90-ih. Izabrala je Ilana Kabilja – “Da nema ljubavi”, dala mu nežnu i emotivnu notu, kako smo od Rozge i očekivali, ali ovog puta u modernoj i savremenoj verziji.

Jelena je oduvek želela da je pesma njena i sad je konačno uspela u tome. Kabilja ceni kao autora i divnog čoveka i jako je srećna što je konačno otpevala ovu pesmu.

Zanimljivo je da je pesma bila Jelenin lični izbor.

– To je pesma koju sam najviše slušala u tom vremenu. I dan danas kad se pusti u nekom klubu, svi podivljaju – rekla je Rozga za Radio S i dodala:

– Ne dišem, svakog puta kad izlazi nešto novo, kad je premijera pesme, veče pre sam uzbuđena, a sad sam u iščekivanju komentara. Nisam se mučila da snimim tu pesmu, znam je od malena. Detaljno sam snimala, vraćala se u studio više puta, jer sam perfekcionista – rekla je u uključenju u jutarnji program Radija S.

Inače u Splitu je trenutno 20 stepeni i Jelena je svim slušaocima Radija S prenela morske pozdrave i objasnila kako se to radi kada si rođen pored mora.

– Ja sam prava Dalmatinka koja ne ulazi u more ako temperatura nije bar 28  stepeni – rekla je Jelena i obećala da će prvom prilikom doći u Beograd da se izgrli sa voditeljima jutranjeg programa Radija S, Irenom i Ivanom.

Poslušajte kako zvuči veliki hit kada ga izvodi pevačica Jelena Rozga.
Izvor. Hellomagazin

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare