22. Jula 2023.

Zvezdin promašaj postigao efektan gol na debiju u Saudijskoj Arabiji

Srđan Spiridonović pre samo nekoliko dana je pojačao drugoligaša Hadžer, a u petak je već krenuo da se isplaćuje klubu.

Nekadašnji fudbaler Zvezde, u kojoj, istina, onomad nije ispunio očekivanja postigao je efektan gol u prvoj utakmici za novi klub u Saudijskoj Arabiji, ekipu Hadžera.

Time je i doprineo pobedi od 2:1 protiv egipatskog Al – Jandala, trećoj za Hadžer u pripremnom ciklusu.

Spiridonović je pogodio mrežu rivala u 54. minutu, bio je to neodbranjiv udarac sa 17 metara, i tada već postavio konačan rezultat meča koji je odigran u mestu Ismaila u Egiptu.

Vodeći gol za Saudijce delo je Adrijana u samom začetku meča.

Egipćani su poravnali na 1:1 posle kiksa veznog reda Hadžera. Usledila je situacija “1 na 1” i laka egzekucija napadača Al-Jandala u duelu sa doskorašnjim golmanom Voždovca Milošem Krunićem.

Krunić, koji je takođe nedavno stigao u klub, bio je starter na ovom meču i stajao je na golu do 70. minuta uz vrlo dobru partiju.