7. Aprila 2026.

Stigla prva kompozicija nafte iz luke Ploče

Željeznice Republike Srpske ugovorile su novi prevoz nafte i naftnih derivata na relaciji Luka Ploče – Doboj (Ševarlije).

“Prva kompozicija cisterni sa naftnim derivatima dopremljena je iz Ploča u Doboj, nakon čega je danas, 7 aprila  otpremljena u Ševarlije na industrijski kolosijek “Terminal HIFA”, kazali su iz Željeznica Republike Srpske.

Dodaju da stoje na raspolaganju svim potencijalnim korisnicima usluga prevoza, nudeći siguran, ekonomičan i ekološki prihvatljiv transport svih vrsta roba, u skladu sa evropskim trendovima i direktivama.

“U skladu sa potrebama i zahtjevima tržišta, Željeznice Republike Srpske spremne su odgovoriti izazovima i biti na usluzi privredi, razvoju ekonomije i društva u cjelini, pružajući široku lepezu usluga u željezničkom transportu”, kazali su iz ovog preduzeća.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare