7. Oktobra 2024.

PSŽ-u samo bod protiv Nice, Bulka sačuvao bod

PSŽ nije uspio da savlada Nicu, rezultat je u sedmom kolu francuskog prvenstva bio 1:1.

Parižani su bolje počeli utakmicu. Imali su nekoliko prilika da dođu do prednosti protiv Nice, ali nisu koristili prilike za gol.

Najbolju priliku za gol imao je Mendeš u 37. minutu, Bulka je fantastično odbranio i rezultat je ostao nepromenjen.

Samo dva minuta kasnije je Nica povela. Abdi je šutirao, lopta se odbila i Donaruma je bio nespreman, te je domaćin poveo pred kraj prvog poluvremena.

PSŽ je izašao sa jasnim ciljem da preokrene i dobro mu je krenulo. Mendeš je u 52. minutu iskoristio dobro dodavanje Dembelea i izjednačio rezultat.

PSŽ je do kraja utakmice napadao, međutim, Bulka je najzaslužniji što je Nica osvojila bod.