Podsjećamo da je Gradska uprava nabavila dvospratni panoramski autobus za razgledanje grada, kako bi turistima pružili najbolju uslugu, te je u aprilu vožnja ovim busom bila besplatna.
14. Juna 2023.
Panoramski bus u Banjaluci parkiran ispod nadvožnjaka
Podijeli vijest na:
Povezane vijesti
-
Republika Srpska / BiH
FZO objavio smjernice: Iskoristite pravo na skrining na dijabetes tip 2
-
Hronika
UKC o udesu kod Čelinca: Operisane dvije osobe
-
Hronika
Muškarac pretučen na smrt u Zadru
-
Region
Preminuo sveštenik u Sloveniji: Ubola ga osa tokom mise
-
Republika Srpska / BiH
Nove povišice pogurale prosjek: Prosječna plata porasla na 1.682 KM