19. Septembra 2023.

Notingemska šuma preživjela “požar” Barnlija

U poslednjoj utakmici 5. kola engleske Premijer lige, Notingem Forest i Barnli su remizirali rezultatom 1:1 (0:1).

Notingemska šuma ostala je neosvojiva ove sezone u Premijer ligi, pošto je nakon pobede nad Šefildom izborila bod protiv tima koji ju je savladao na istom mestu pre 19 dana, ali u okviru Liga kupa.

Barnli je poveo u 41. minutu kada je Zeki Amduni na dodavanje Lajla Fostera pogodio metu.

Domaći su odgovorili znatno odlučnijom igrom u nastavku, a u 62. minutu stiglo je izjednačenje.

Strelac je bio Kalum Hadson-Odoi koji je na prelep način postavio konačnih 1:1 i podelio bodove između dva tima.

Notingem je saad na 8. mestu sa sedam bodova, dok Barnliju ovo bio prvi osvojeni bod u sezoni.