23. Februara 2026.

“Mama i sin” kako ih zovu, ponovo žare i pale na crvenom tepihu: Ne odvaja se od njega ni minut

Priyanka Chopra i njen suprug Nick Jonas izgledali su zaljubljenije nego ikada dok su razmjenjivali nježnosti na premijeri filma The Bluff u Los Angelesu.

Atraktivna 43-godišnja glumica blistala je u tamnosmeđoj haljini sa strukturiranim kožnim korzetom i naboranom suknjom s dubokim prorezom i dugim šlepom. Izdanje je upotpunila smeđim sandalama s otvorenim prstima i upečatljivom ogrlicom uz vrat, dok je kosa bila stilizirana jednostavno i elegantno.

Nick (33) je odabrao karirani sako u kombinaciji sa smeđom košuljom od brušene kože i pantalonama u istom tonu. Jednom rukom je grlio suprugu, ne skrivajući ponos i nježnost, dok su zajedno pozirali fotografima.

Par, koji je u braku od 2018. godine, upoznao se 2017. na zabavi povodom dodjele Oscara, a vjenčali su se nakon šest mjeseci veze. Danas imaju četverogodišnju kćerku Malti.

Akcioni film The Bluff, koji je Priyanka producirala, prati priču žene s Kariba čija se tajanstvena prošlost razotkriva kada njeno ostrvo napadnu okrutni gusari.

Uprkos čestim komentarima na račun razlike u godinama i različitog kulturnog porijekla, Priyanka i Nick još jednom su pokazali da su skladan i zaljubljen par – a nadimak „mama i sin“, koji se povremeno provlači na društvenim mrežama, očito ih nimalo ne dotiče.

Azra.ba

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare