22. Jula 2026.

Đina Džinović u Španiji se vozi privatnim helikopterom: Živi kao iz bajke, na rukama stvar od 2.000€

Đina Džinović, ćerka folk pevača Harisa Džinovića i modne dizajnerke Meline Džinović, privlači pažnju na mrežama objavama koje odišu luksuzom.

Ona ovih dana boravi u Marbelji, a ovog puta je pokazala kako se vozi helikopterom

Đina Džinović ne žali para kako bi uživala na odmoru. Praticima na Instagramu pokazala je kako se u teksas kombinezonu, koji je istakao njene grudi, ali sa skupom torbom na ramenu vozi u helikopteru.

Torba koju je ponela je model luksuznog brenda koji može da se kupi za 1.200 do 1.800 evra.Đina Džinović

Foto: Instagram/djinadzinovic

Uživa sa majkom i bakom na jahti

Majka Meline Džinović, Elma Galić, provodi leto kod svoje ćerke Meline u Monaku. Sa unukom i ćerkom Elma uživa u luksuzu, podelila i delić atmosfere sa plaže.

Majka Meline Džinović otputovala je u Monako, kod svoje ćerke Meline i zeta, britanskog milionera Džefrija Pola Arnolda. Elma u luksuznom odmoru uživa u društvu svoje naslednice i unuke Đine.

Na svom Facebook-u, Elma je podelila kako provodi dane u Monaku, objavivši i footografiju svoje unuke Đine, koja sa bakom uživa na plaži.

Osim na plaži, majka Meline Galić u Monaku uživa i u obilasku luksuznih restorana u kojima sa ćerkom, zetom i unukom uživa u skupocenim delicijama.

(Telegraf.rs)

Podijeli vijest na: