25. Juna 2026.

Čola priznao: Više žena mi je slomilo srce

Jedan od najpopularnijih pjevača regiona Zdravko Čolić iskreno je govorio o ljubavnim razočaranjima, priznajući da mu ljubavni život nije uvijek donosio samo srećne trenutke, iako danas već decenijama uživa u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom.

Ljubavni brodolomi su dio života

Čolić je rekao da je tokom života imao nekoliko ozbiljnih veza i da su mu pojedine žene slomile srce, ali smatra da je to sastavni dio života.

– U životu sam imao malo ozbiljnih veza, ali, naravno, bilo je više žena, da ih ne imenujem. To je sasvim prirodno. Oni koji nikada nisu imali slomljeno srce i nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto nedostaje – rekao je Čolić za „In magazin“.

Brak koji traje decenijama

Popularni pjevač već dugi niz godina u braku je sa Aleksandrom, profesorkom geografije, sa kojom ima dvije kćerke.

Njegova supruga rijetko se pojavljuje u javnosti i posvećena je porodičnom i profesionalnom životu.

Čolić je otkrio da je njihovo vjenčanje bilo potpuno spontano.

– Vjenčali smo se za Prvi maj. Svi su mislili da je skrivena kamera jer smo krenuli na uranak. Dugo smo bili u vezi i došlo je vrijeme da donesemo konačnu odluku. U svakom braku moraju da postoje poštovanje i prijateljstvo. Duge veze, ako ih partneri znaju sačuvati, mogu biti dobra osnova za zajednički život – ispričao je pjevač.

Osvojila ga jednostavnošću

Čolić je i ranije govorio šta ga je privuklo kod supruge Aleksandre.

– Svaki muškarac voli da neko brine o njemu. Upoznali smo se u Makarskoj, a kasnije smo nastavili da se viđamo u Beogradu. Osvojila me je jednostavnošću, privrženošću i pažnjom. Čovjek jednostavno prepozna osobu koju želi ponovo da vidi. Neke stvari je teško objasniti, ali vjerujem da je to ono što ljudi nazivaju sudbinom – rekao je Čolić.

Glassrpske.com

Podijeli vijest na: