1. Marta 2023.

Mitrović se vratio asistencijom

On je učestvovao kod drugog gola u pobedi Fulama nad Lidsom (2:0), u okviru osmine finala.

Mitrović je odigrao dupli pas sa Solomonom, koji je lepo pogodio ugao gola koji čuva Melije.

Naš fudbaler je propustio utakmice sa Brajtonom i Vulvsima u Premijer ligi zbog povrede, ali je protiv Lidsa odigrao 69 minuta, pre nego što ga je zamenio Vinisijus.

Takođe, čitavu utakmicu na terenu proveo je Saša Lukić, još jedan srpski fudbaler iz redova londonskog tima.

Nešto ranije, Brajton je eliminisao kao gost Stouk (1:0), dok je Blekburn napravio iznenađenje i izbacio Lester (2:1).https://streamja.com/embed/o59pG

U međuvremenu, plasman u četvrtfinale obezbedio je i Mančester siti.

Aktuelni šampion Engleske je kao gost slavio protiv Bristol sitija rezultatom 3:0.

Siti je odlično počeo meč, poveo preko Fila Fodena u sedmom minutu, da bi isti igrač, tek u 74. povećao prednost “građana”.

Konačan rezultat postavio je Kevin de Brujne na asistenciju Džeka Griliša u 81. minutu.