14. Januara 2026.

Tijeri Anri oduševio Srbe: Čestitka fatalnoj Andrei postala hit

Fudbaler Tijeri Anri jednim potezom je “kupio” publiku u Srbiji i to nakon čestitke koju je uputio svojoj supruzi.

Poznati francuski fudbaler Tijeri Anri još od 2011. godine uživa u braku sa Andreom Rajačić, kojoj je nedavno na društvenim mrežama čestitao rođendan.

Vjerovatno nije ni slutio koliko će njegova čestitka postati popularna i to u Srbiji.

“Srećan rođendan mom partneru u zločinu”, napisao je on i onda na srpskom jeziku dodao “volim te”.

Očekivano ili ne, čestitka je oduševila Srbe koji su se i pridružili lijepim željama, ali i ostavljali u komentarima srca u bojama srpske trobojke.

Imaju troje djece

Slavni fudbaler je prije Andree bio u braku sa Nikol Meri od 2003. do 2008. i navodno baš zbog nje je ostavio suprugu. 

U vrijeme kada je upoznao Andreu, igrao je za Barselonu. Kasnije su dobili troje djece, sinove Tristana i Gabrijela i ćerku Tatjanu.

Andrea Rajačić je porijeklom iz Sarajeva i par vrlo često posjećuje Bosnu i Hercegovinu, a borave i na Jahorini gdje imaju vikendicu.

Prije nego što je osvojila fudbalera, Andrea je bila poznata manekenka i potiče iz veoma uspješne porodice. 

Njen otac je jedan od najpoznatijih plastičnih hirurga, dok je majka profesorka ruskog jezika, prenosi Superžena.

Superžena.rs

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare