24. Novembra 2025.

Borac slavio na “Pecari”, golom Hiroša u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Borca pobijedili su na “Pecari” Široki Brijeg, 2:1, u utakmici 15. kola Premijer lige BiH. Banjalučani su slavili golom Hiroša u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Ovo je 13. uzastopna pobjeda Banjalučana protiv Širokobriježana. Široki je poveo golom Mate Stanića u 51. minutu. Iako je prvobitno pogodak poništen, nakon VAR provjere, ustanovljeno je da ofsajda nije bilo. Erera nije istrčao na vrijeme, tako da je gol Širokobriježana bio regularan. Borac je izjednačio u 79. minuti preko Grahovca.

Naime, Јuričić nije uspio da realizuje jedanaesterac, Јosipović je odbranio njegov šut, međutim, sve je to ispratio kapiten Banjalučana, koji je sjajno odreagovao na odbijenu loptu i izjednačio rezultat.

Prethodno je Marić igrao rukom u svom šesnaestercu, pa je sudija Ljajić , nakon gledanja snimka, pokazao na bijelu tačku.

Borac je bio puno bolji protivnik na terenu.

Crveno- plavi su promašili veliki broj prilika, a na golu Širokog briljirao je golman , Renato Јosipović.

Zrinjski je i dalje vodeći na tabeli sa 33 boda, Borac je drugi sa 31.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare