5. Juna 2025.

Otkriveno šta je sa automobilima Saše Popovića

Saša Popović bio je veliki ljubitelj luksuznih automobila, a njegov vozni park bio je procenjen na oko milion evra.
Nakon njegove smrti spekulisalio se da je Sašina udovica Suzana Jovanović prodala neke od automobila koje porodica posjeduje, ali to nije istina.

Kako se sada navodi, svi automobili su i dalje u vlasništvu porodice, a to je potvrdio i ovogodišnji učesnik “Zvezda Granda” Zoran Ružić Ferari.

Malo je poznato da je Zoran servisirao automobile Saše Popovića i da je pokojni direktor njega prvi put čuo kako peva kada je došao u Beč u auto servis gdje Zoran radi.

– Limitiran je model naravno zato što pripada posebnom čoveku. Jedinstven je, poseban i meni emotivno najdraži jer pripada našem pokojnom gospodinu Saši Popoviću – rekao je Zoran za Grand i javno se zahvalio Suzani Jovanović:

– Zahvalan sam njegovoj supruzi jer mi je omogućila da dođem ovim autom. Svaki detalj ovog auta znam jer sam ga ja servisirao. Evocira mi uspomene na Sašu. Ferari nije za svakog. Ovo je limitirana serija, plus su tu neki individualni detalji koje je on lično hteo. Ovakva nema dva – istakao je Zoran Ružić.

Glassrpske.com

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare