Znamo da Džastin Biber obožava neobične komade odjeće i obuće, a od čupavih čizmica se u posljednje vrijeme ne odvaja i kombinuje ih sa svime.
Džastin Biber i njegova supruga Hejli Biber obožavaju da nose neobične modne kombinacije, a jedan od najpopularnijih pevača današnjice “ne izlazi” iz krznenih čizama koje su mu očigledno glavni komad u svim kombinacijama.
Bez obzira na to da li ide na večeru ili samo u šetnju, ovaj neobičan komad obuće španskog brenda Loewe ne ostavlja kod kuće.
![Ovakve čizme samo on sme da nosi – ne odvaja se od žene i od njih FOTO](https://superzena.b92.net/data/images/2025-02-06/105624_profimedia-0960646509_iff.jpg?t=1738868946)
U pitanju je model Lago koji je potpuno ravan i deluje kao da čizme uopšte nemaju đon, a neobične su zbog zaobljenih prstiju, pa bi se retki čak i usudili da u njima prošetaju.
![Ovakve čizme samo on sme da nosi – ne odvaja se od žene i od njih FOTO](https://superzena.b92.net/data/images/2025-02-06/105625_profimedia-0960561652_iff.jpg?t=1738869073)
I unutrašnjost i spoljašnjost je obložena jagnjećim krznom, pa je očigledno da su idealne za zimske dane, a pošto Džastin Biber obožava da bude sve, samo ne klasično odeven, ne možemo reći da mu ne pristaju.
Prema informacijama dostupnim na internetu, ove čime kreću se po ceni od 950 evra.
B92.