25. Aprila 2025.

Poznato kada Đoković izlazi na teren

Srpski teniser Novak Đoković nastup na turniru u Madridu počeće u subotu, ne pre 15.30.

Kako su saopštili organizatori tunira, Đokovićev meč protiv Italijana Matea Arnaldija biće treći po redu na centralnom terenu i neće početi pre 15.30.

Program počinje u 11 časova kada će se sastati Mira Andrejeva i Magdalena Frenh, a posle njih igraće Aleks de Minor i Lorenco Sonego.

Đoković, koji je četvrti nosilac, bio je slobodan u prvom kolu,  dok je Arnaldi pobedio Bornu Ćorića rezultatom 4:6, 6:4, 7:5

Novak ne brani poene na ovom turniru iz serije 1.000, kako je poslednji put nastupio 2022. godine kada ga je savladao Karlos Alkaras u polufinalu, a do sada je tri puta podizao trofej u Madridu.

Srpski i italijanski teniser se nisu do sada sastajali. DJoković je peti teniser sveta, dok se Arnaldi nalazi na 44. mestu ATP liste.

Masters u Madridu se igra od 23. aprila do 4. maja, a titulu u glavnom gradu Španije brani Rus Andrej Rubljov.

https://twitter.com/josemorgado/status/1915746989767090464

Nagradni fond iznosi 8.055.035 evra.

B92.

Podijeli vijest na:

Pretplata
Obavijesti o
guest

0 Komentara
Najstariji
Najnoviji Najviše glasova
Inline Feedbacks
Pregledaj sve komentare