Paparaci su uslikali Hajdi Klum bez trunke šminke i svi su zanijemli – prirodna ljepota i dalje je njen najveći adut.
I nakon uspešne modeling karijere 90-ih godina, Hajdi Klum (51) je i dalje aktivna u svetu slavnih zvezda.
Redovno posećuje revije i rado je viđen gost na velikim događajima modnih brendova za koje je svojevremeno šetala pistama.
Osim toga, aktivni je član društvenih mreža, gde “kači” fotografije kako iz privatnog, tako i poslovnog okruženja.
Često objavljuje svoja modna izdanja, a ona nikad ne idu sama – preciznije rečeno, uvek su upotpunjena velikom količinom šminke.

S tim u vezi, fotografe stranih medija je interesovalo kako izgleda čuvena zavodnica 90-ih bez pudera, rumenila korektora, karmina i ostalih propratnih stvarčica koje čine savršeni mejkap luk.
I, uspeli su!

Hajdi ima i čime da se pohvali nakon uspešne modeling karijere. Prirodna lepota i dalje je njen najveći adut, a paparaci su imali priliku da je uslikaju usred bela dana.

Čak i bez velike količine šminke, nemačka manekenka je bila i ostala prava lepotica!