Fudbal Sport

Novi remi Zvezde u Austriji, Milunović spriječio poraz

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa kiparskim Apolonom 1:1 u prijateljskom meču na pripremama u Austriji. Sam početak utakmice obeležilo je opipavanje snage. Zvezda je u uvodnim minutima imala veći posed, ali ostali smo bez ozbiljnijih šansi na obe strane. Sredinom prvog poluvremena, zbog velike vrućine, sudija je odredio…

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa kiparskim Apolonom 1:1 u prijateljskom meču na pripremama u Austriji.

Sam početak utakmice obeležilo je opipavanje snage. Zvezda je u uvodnim minutima imala veći posed, ali ostali smo bez ozbiljnijih šansi na obe strane.

Sredinom prvog poluvremena, zbog velike vrućine, sudija je odredio pauzu igračima za osveženje. U nastavku je Zvezda dominirala terenom, dok je Apolon šansu tražio iz prekida.

Apolon je tako poveo golom Emilija Zelaje u 57, a izjednačio je Nemanja Milunović u 90. minutu. Ranije, Zvezda je na pripremama bila bolja od Vindišgarstena (7:0) i remizirala sa Klužom (1:1).

U Austriji crveno-beli biće do 2. jula i do tada imaće provere još protiv Zenita iz Sankt Peterburga u Salcburgu i Blau Vajsa u Vindišgarstenu.

Stadion: U Vindišgarsten