Subotićev Sent Etjen nastavio blamiranje “Kneževa”

Objavljeno: 29.9.2018.

Fudbaleri Sent Etjena savladali su goste iz Monaka rezultatom 2:0 u osmom kolu francuske Lige 1.

Sent Etjen je zabeležio četvrti trijum u šampionati i izbio na drugu poziciju pobedom nad nemoćnim “Kneževima” koji su nastavili da ređaju očajne rezultate.

Strelac oba gola na meću bio je tuniški reprezentativac Vabi Kazri, u 41. i 54. minutu.

Monako je u katastrofalnoj formi ove sezone i trener keipe Leonardo Žardim je u potpunom nokdaunu. Njegovi izabranici su u svim takmičenjima zabeležili samo jednu pobedu u devet mečeva, uz čak pet poraza.

“Kneževi” za trijumf ne znaju još od 11. avgusta, a taj francuski predstavnik u Ligi šampiona je trenutno u zoni ispadanja Lige 1.

Bivši srpski reprezentativac Neven Subotić odigrao je svih 90 minuta za domaću ekipu.