Napoli – Fiorentina 1:0 (0:0)
Insinje 79
Frosinone – Sampdorija 0:5 (0:1)
Kvaljarela 10, Kaprari 47, Defrel 54, 86, Kovnacki 83

Portugalac je imao dosta sreće u 50. minutu, kada je iskoristio lošu reakciju odbrane i loptu samo prosledio u gol. Najbolji fudbaler sveta nije se tu zaustavio, već je 15 minuta kasnije još jednom zatresao mrežu.

Ovoga puta Kristijano je pokazao veliko umeće i levom nogom poslao loptu iza leđa Andree Konsiljija. Do kraja meča Ronaldo je mogao da postigne još nekoliko golova, makar dva, međutim nije dobro reagovao u dobrim prilikama.

Najvažnije za Juventus je da su ostvarili pobedu, ali i da je Ronaldo konačno “probio led”. Jedini pogodak za Sasuolo postigao je Babakar u nadoknadi vremena. Srpski fudbaler Filip Đuričić igrao je 60 minuta za Sasuolo.

Fudbaleri Đenoe savladali su Bolonju sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Pjatek u 69. minutu. Srpski fudbaler Darko Lazović na terenu je bio od 58. minuta.

U poslednjem meču igranom od 15 časova Udineze i Torino podelili su bodove, a reprezentativac Saša Lukić nije dobio šansu u dresu “Bikova”.