Liga 1: Domaćini bez pobjede, Monako nastavio da se muči

Objavljeno: 16.9.2018.

Fudbaleri Monaka i Tuluza odigrali su 1:1, u petom kolu Lige 1.

Posle 45 minuta igre nije bilo promene na semaforu, a onda je u drugom periodu igre Monako prvi postigao gol.”Kneževi” su preko Jurija Tilemansa poveli, međutim do kraja meča nisu uspeli da zadrže gol prednosti.

Domaći sastav do izjednačenja došao je u 79. minutu, kada je Eron Leja savladao Subašića. Do kraja meča nije bilo promene na semaforu. Tuluz je treći na tabeli sa 10 bodova, dok je Monako na 15. mestu sa samo pet.

U prvom meču dana Kaen i Lion odigrali su 2:2. Domaći igrači dobili su čak dva crvena kartona (Djiku 55 i Sanko 90+4), ali Lion to nije uspeo da iskoristi. Golove za goste postigli su Fekir u 45. i Mendi u 86. minutu, dok su za Kaen strelci bili Bovu i Onijanže (52. i 73. minut).

U ostalim utakmicama Anže je savladao Dižon sa 3:1, dok su Monpelje i Strazbur odigrali 1:1. Zanimljivo, nijedan domaći tim nije ostvario pobedu u subotu.