Ronaldov post traje – Mandžukić donio pobjedu Juventusu

Objavljeno: 2.9.2018.

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostovanju Parmu sa 2:1, u trećem kolu Serije A.

Najbolji fudbaler sveta Kristijano Ronaldo nije uspeo da postigne gol ni na trećem meču zaredom u italijanskom šampionatu.

On nije, ali zato jesu Mario Mandžukić i Blez Matuidi.

“Stara dama” do gola prednosti došla je u drugom minutu kada se hrvatski napadač odlično snašao u kaznenom prostoru i postigao pogodak.

Parma, koja se ove godine vratila u elitu, dolazi do izjednačenja u 33. minutu za apsolutnu eksploziju emocija na stadionu. Žervinjo postiže pogodak za žuto-crne i sa rezultatom 1:1 otišlo se na pauzu.

Juventus je stvarao mnogo prilika, ali će do kraja meča postići samo još jedan pogodak. Mandžukić odlično je ostavio loptu Matiuidiju, koji je potom sjajnim šutem poslao loptu u gol.

Ekipa iz Torina ostvarila je i treću pobedu, dok je Parma poražena drugi put.