Sevilja, Zenit, Bešiktaš, Olimpijakos mogu na Partizan i Spartak

Objavljeno: 3.8.2018.


Ukoliko fudbaleri Partizana i Spartaka prođu u plej-of rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, očekuju ih izuzetno teški rivali.




Beograđane i Subotičane pre toga očekuju takođe teški susreti sa danskim predstavnicima, Partizan igra sa Nordsjelandom, a Spartak protiv Brondbija.

U slučaju prolaska, među potencijalnim rivalima na poslednjem stepeniku su Sevilja, Zenit, Bešiktaš, Olimpijakos, Kopenhagen, Braga, Steaua, Bazel, Genk, Gent, Maribor, Makabi i Fejenord.

Naravno, uslov je i da ovi timovi opravdaju ulogu nosioca u svojim mečevima treće runde, a rivali su im između ostalih Glazgov Rendžers, Hajduk Split, Leh Poznanj, Dinamo Minsk, Vitese, CSKA Sofija, Trenčin, Pjunik…

Partizan i Spartak će potencijalne rivale u plej-ofu saznati već u ponedeljak malo posle 13 časova, kada je žreb u Nionu.

Utakmice trećeg kola na programu su 9. i 16. avgusta. Partizan gostuje u Danskoj u prvom meču, a Spartak u revanšu.

Parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Sltaza šampiona:
Ludogorec (Bugarska) – Zrinjski (BiH)
Legija (Poljska) – Didelanž (Luksemburg)
Alaškert (Jermenija) – Kluž (Rumunija)
Olimpija (Slovenija) – Helsinki (Finska)
Šerif (Moldavija) – Valur (Island)
Kork Siti (Republika Irska) – Rosenborg (Norveška)
Spartaks Jurmala (Letonija) – Suduva (Litvanija)
Nju Sejnts (Vels) – Mitjilend (Norveška)
Hapoel Ber Ševa (Izrael) – APOEL (Kipar)
Torpedo Kutaisi (Gruzija) – Kukeši (Albanija)

Glavna staza:
Pjunik (Jermenija) – Makabi Tel Aviv (Izrael)
Dinamo Minsk (Belorusija) – Zenit Sankt Peterburg (Rusija)
Šturm (Austrija) – AEK Larnaka (Kipar)
Sarpsborg (Norveška) – Rijeka (Hrvatska)
Bašakšehir (Turska) – Barnli (Engleska)
Zorja (Ukrajina) – Braga (Portugal)
Hapoel Haifa (Izrael) – Atalanta (Italija)
Genk (Belgija) – Leh (Poljska)
Vitese (Holandija) – Bazel (Švajcarska)
Hibernijan (Škotska) – Molde (Norveška)
Nordsjeland (Danska) – Partizan (Srbija)
Hajduk Split (Hrvatska) – FCSB (Rumunija)
Sevilja (Španija) – Žalgiris (Litvanija)
Sigma (Češća) – Kairat (Kazahstan)
Slovan (Slovačka) – Rapid Beč (Austrija)
Marjumpolj (Ukrajina) – Bordo (Francuska)
CSKA Sofija (Bugarska) – Kopenhagen (Danska)
Olimpijakos (Grčka) – Lucern (Švajcarska)
Rendžers (Škotska) – Maribor (Slovenija)
Trenčin (Slovačka) – Fejnord (Holandija)
Jagjelonija (Poljska) – Gent (Belgija)
UFA (Rusija) – Progres Niderkorn (Luksemburg)
Spartak Subotica (Srbija) – Brondbi (Danska)
Bešiktaš (Turska) – LASK (Austrija)
Apolon (Kipar) – Dinamo Brest (Belorusija)
Lajpcig (Nemačka) – Univerzitatea Krajova (Rumunija)

Komentariši

Vaš e-mail neće biti objavljen. Podaci koji su neophodni obilježeni su znakom *