Jokanovićev Fulam s igračem manje do izjednačenja

Objavljeno: 12.8.2017.

Ekipa Fulama, koji sa klupe predvodi srpski trener Slaviša Jokanović remizirala je protiv Ridinga u drugom kolu Čempionšipa – 1:1.

Odmah na startu meča, gosti su imali igrača manje na terenu zato što je posle 30 sekundi Tomaš Kalaš zaradio crveni karton.

Domaćini nisu uspeli da iskoriste prednost i da dođu do gola sa igračem više, pa je prvo poluvreme završeno bez golova.

Ipak, u 61. minutu Riding preko Lijama Kelija dolazi do vođstva, ali je ekipa srpskog stratega izjednačila u 83. golom Lukasa Piazona.

U ostalim mečevima Kardif je bio ubedljiv protiv Aston Vile sa 3:0, dok je Birmingem bio bolji od Bristola sa 3:1.

Notingem Forest je slavio protiv Brentforda 4:3, dok je Hal pobedio Barton Albion sa 3:0, a het-trik je postigao Urugvajac Abel Ernandez.

Lids i Preston su odigrali meč bez golova, Šefild Venzdej i KPR remizirali su 1:1, isti rezultat viđen je i na meču Milvol – Bolton.