Rusija bez šuta,Ronaldo utišao domaćine, preokret Meksika, tuča u finišu

Objavljeno: 21.6.2017.

Fudbalska reprezentacija Portugala pobedila je Rusiju sa 1:0, u drugom kolu Grupe A Kupa konfederacija. Strelac jedinog gola bio Kristijano Ronaldo u osmom minutu. Gerero je ubacio sa desne strane, a leve strane, a na drugoj stativi čekao je fudbaler Real Madrida koji je glavom smestio loptu u mrežu. Ronaldo je imao sjajnu priliku i […]

Fudbalska reprezentacija Portugala pobedila je Rusiju sa 1:0, u drugom kolu Grupe A Kupa konfederacija.

Strelac jedinog gola bio Kristijano Ronaldo u osmom minutu. Gerero je ubacio sa desne strane, a leve strane, a na drugoj stativi čekao je fudbaler Real Madrida koji je glavom smestio loptu u mrežu.

Ronaldo je imao sjajnu priliku i u 32. minutu, da bi ovoga puta na mestu bio Akinfejev.

Rusi tokom celog meča nisu usptili nijedan udarac u okvir gola, a najbliži golu bili su u drugom minutu sudijske nadoknade, ali je udarc Džikija glavom završio iznad gola.

Fudbaleri Meksika pobedili su Novi Zeland sa 2:1, u drugom kolu Grupe A na Kupu konfederacija.

Novi Zeland je vodio na poluvremenu u Sočiju golom Krisa Vuda u 42. minutu, ali je Meksiko preokrenuo u drugom.

Pobedu Meksiku doneli su Raul Himenes u 54. i Oribe Peralta u 72. minutu.

Meksiko ima četiri boda, koliko i Portugal, a iza njih su Rusija sa tri i Novi Zeland bez boda.

Domaćin Rusija će u sledećem kolu igrati protiv Meksika, dok će se Portugal sastati sa Novim Zelandom.